TERMOIZOLAČNÍ - Anasam

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

TERMOIZOLAČNÍ

FÓLIE NA SKLO

Keramická fólie MAC 6000 je neutrální fólie s 60% propustností denního světla a je vhodná pro aplikace do rodinných domů. Parametry fólie naleznete na adrese
Keramické fólie jsou vyrobeny zcela novou technologií.
Na polyesterovou podložku je deponován keramický polymer. Tyto fólie mají vynikající tepelnou izolaci Zadrží až 75% tepelného záření topných těles a současně dosahují vysoké propustnosti světelného záření 65%. Keramické fólie nabízejí v současné době nejlepší poměr mezi světelnou propustností a izolací tepelného záření topných těles. Pro design budov je významnou předností nízká reflexe 7% ve viditelném spektru. Keramické fólie lze bez obav instalovat na libovolné typy prosklení, protože mají nízkou absorpci 35% tepelného slunečního záření.
Keramické fólie se pro tepelné záření topných těles chovají jako tepelná zrcadla. Tepelné záření odrážejí zpět do interiéru a současně pohlcují. Tím zvyšují povrchovou teplotu skla a omezují kondenzaci vodní páry. Jinak řečeno, omezují rosení oken. Po aplikaci keramické termoizolační fólie MAC 6000 nedochází prakticky k žádným změnám v intenzitě osvětlení interiéru. Denní světlo si zachovává svou původní barvu. Keramické fólie nemohou časem ani v agresivním prostředí korodovat, protože neobsahují kovovou vrstvu.
Po instalaci keramické fólie MAC 6000 se koeficient prostupu tepla sníží z původní hodnoty na hodnotu o cca 0,30 WK/m2 proti původní hodnotě koeficientu prostupu tepla.
Aplikace
Domy, vily, zimní zahrady
Muzea, školy, nemocnice, galerie, divadla
Státní budovy, obchodní domy, prodejny
Vlastnosti
Snižují tepelné ztráty okny až o 50%
Optimální poměr mezi tepelnou izolací a propustností světla
Zachovávají přirozené osvětlení interiéru
Zadrží více než 97% škodlivého UV záření
Unikátní vrstva proti poškrábání   
Snižují náklady na vytápění


 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky