PROTISLUNEČNÍ - Anasam

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

PROTISLUNEČNÍ

FÓLIE NA SKLO

Protisluneční fólie
Použití: Protisluneční fólie jsou určeny pro skleněné plochy a okna kde hrozí v letních měsících nebezpečí přehřívání interiéru (skleníkový efekt).
Příklady použití: Skla a okna obchodů, rodinných domů, bank, bytů (balkonů), střešní okna, zimní zahrady, .atd.
Popis: Tloušťka proti-sluneční fólie je dle typu 0,03 - 0,055 mm., jsou barevné (stříbro, bronz, šeď), s různým stupněm reflexe a různým stupněm prostupu světla. UV filtr zachytí 96 - 99% UV (dle typu), zdvojená proti-otěrová vrstva, šíře fólie 1,524 m.
Typy:
a) Nereflexivní fólie:
Nereflexivní typy fólií jsou především určeny pro (v zemích kde jsou schváleny) skla automobilů. Na budovy se jejich použití nedoporučuje vzhledem k jejich vysoké pohltivosti energie (absorpce).
b) Reflexivní fólie: Reflexivní fólie mají různé stupně reflexe, prostupu světla, absorpce a barvy. Vzhledem k těmto různým vlastnostem je možno docílit (při odborné znalosti) co nejvyšší uspokojení potřeb našeho zákazníka.
Dle instalace:
a) Interiérové fólie:
 na vnitřní stranu skla (pokud lze instalovat na vnější okno  zevnitř).
b) Exteriérové fólie: na vnější stranu skla (zejména pro dvojitá "nerozdělitelná"  skla) z exterieru.
Exterierové fólie představují nejvyšší protisluneční účinek. Sluneční paprsky dopadají přímo na fólii ještě před vstupem do skla (skleněného systému)). Exteriérové fólie svojí reflexí sluneční paprsky bezprostředně odrážejí a tím je proti-sluneční ochrana pomocí okenních fólií nejúčinější.

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky